HairShop.mk

SEMI DI LINO DISCIPLINE FRIZZ CONTROL MOUSSE 125ml

1,180.00 ден 590.00 ден
-50%

Лесна еко пена која го истакнува движењето на локните.

Категорија: , таг

Опис

Лесна еко пена која го истакнува движењето на локните, ги моделира контурите, ја контролира формата и дава anti-frizz ефект. Ја заштитува косата од топлина за добро дефинирани меки и сјајни локни.
Се нанесува по целата должина на сува коса и се стилизира по желба. Не се измива.

REGISTER

Your personal data will be used to support your experience throughout this website, to manage access to your account, and for other purposes described in our Политика за заштита на приватност.