HairShop.mk

SEMI DI LINO DISCIPLINE HUMIDITY BLOCK SPRAY 125ml

780.00 ден 390.00 ден
-50%

Спреј кој ја заштитува косата од влажност и го контролира виткањето и разлетаноста на косата.

Категорија: , таг

Опис

Спреј кој ја заштитува косата од влага во сите климатски услови. Создава заштитен слој на контрола на косата од витлање и разлетаност. И дава сјај на косата без таа да изгледа сплескано.
Се нанесува по целата должина на сува коса. Не се измива

REGISTER

Your personal data will be used to support your experience throughout this website, to manage access to your account, and for other purposes described in our Политика за заштита на приватност.