HairShop.mk

SEMI DI LINO ENERGIZING LOTION 12x10ml

1,350.00 ден

Интензивен енергетски третман кој го спречува опаѓањето на косата и помага во зајакнување на влакното.

Категорија: , таг

Опис

Интензивен енергетски третман кој спречува опаѓање на косата и помага во зајакнување на влакното.
Содржи енергетски комплкс, специфична состојка која помага за превенција од опаѓање на косата со продолжување на животот на кутикулата, заштитувајќи ја од дејството на слободните радикали и стимулирајќи клеточна обнова.

Нанесете ја содржината од ампулата на скалпот после миењето на косата со шампон, масирајте се додека не се апсорбира целосно. Не се плакне. Се користи 3 пати неделно во период од 6-8 недели.

REGISTER

Your personal data will be used to support your experience throughout this website, to manage access to your account, and for other purposes described in our Политика за заштита на приватност.