HairShop.mk

Semi Di Lino Energizing Low Shampoo 250ml

650.00 ден

Шампон за слаба, тенка и коса која опаѓа.

Категорија: , таг

Опис

Шампон за тенка и слаба коса, и коса која опаѓа.
Нежно ја чисти косата и му дава виталност.
Шампонот навлегува во скалпот и го спречува опаѓањето на косата, со што поттикува раст на нова, силна и здрава коса.

REGISTER

Your personal data will be used to support your experience throughout this website, to manage access to your account, and for other purposes described in our Политика за заштита на приватност.