HairShop.mk

SEMI DI LINO ESSENTIAL OIL 12x13ml

1,200.00 ден

Интензивен лесен третман за сите типови коса.

Категорија: , таг

Опис

Есенцијалното масло е интензивно лекување кое ги зашечатува кутикулите за да ја намали грубоста на површината на косата и и дава неверојатен сјај. Го измазнува влакното и ја прави косата мека и сјајна. Резултати се видливи уште при првата употреба.
На измиена коса се нанесува цело шишенце, се остава 3-5 минути да делува и потоа се плакне.

 

REGISTER

Your personal data will be used to support your experience throughout this website, to manage access to your account, and for other purposes described in our Политика за заштита на приватност.