HairShop.mk

SEMI DI LINO ILLUMINATING LOW SHAMPOO 250ml

520.00 ден

Ефективен шампон за зајакнување и сјај на нормална коса со дијамантски кристали и протеини од пченица.

Категорија: , таг

Опис

Ефективен шампон за зајакнување и сјај на нормална коса.
Се одликува со лесна pH- балансирана формула која деликатно ја чисти косата.
Збогатен со дијамантски кристали и протеини од пченица кои додаваат исклучителен сјај на косата. Формулиран со екстракт од ленено семе за промовирање на кохезијата на котикулите, ја зајакнува и штити кутикулата на косата без да ја преоптоварува косата и истовремено вашата коса ја остава еластична и силна.

REGISTER

Your personal data will be used to support your experience throughout this website, to manage access to your account, and for other purposes described in our Политика за заштита на приватност.