HairShop.mk

SEMI DI LINO ILLUMINATING MASK 200ml

700.00 ден

Ефективна маска за зајакнување и сјај на нормална коса со дијамантски кристали и екстракт од ленено семе.

Категорија: , таг

Опис

Ефективна маска за зајакнување и сјај на нормална коса. Се одликува со лесна pH-балансирана формула која деликатно ја чисти косата.
Збогатена со дијамантски кристали и протеини од пченица кои додаваат исклучителен сјај на косата. Формулирана со екстракт од ленено семе за промовирање на кохезијата на  кутикулите, ја зајакнува и штити кутикулата на косата без да ја преоптоварува косата и истовремено вашата коса ја остава еластична и силна.
Се нанесува на измиена и просушена коса, се остава да  делува 3-5 минути и потоа се плакне.

REGISTER

Your personal data will be used to support your experience throughout this website, to manage access to your account, and for other purposes described in our Политика за заштита на приватност.