HairShop.mk

SEMI DI LINO NUTRITIVE DETANGLING FLUID 125ml

580.00 ден

Хранлив флуид за сува коса.

Категорија: , таг

Опис

Овој третман целосно ја потхранува вашата коса.
Направен со комплекс за фиксирање кој има УВ филтер и антиоксиданс за подобрување на долговечноста на бојата на косата. Ја штити косата од загадувачите на животната средина и обезбедува лесна коса, без чувство на тежина.
Се нанесува на влажна коса. Не се плакне.

REGISTER

Your personal data will be used to support your experience throughout this website, to manage access to your account, and for other purposes described in our Политика за заштита на приватност.