HairShop.mk

SEMI DI LINO NUTRITIVE LEAVE-IN CONDITIONER 200ml

600.00 ден

Лесен кондиционер кој ја храни сувата коса и ја надополнува со витални хранливи материи.

Категорија: , таг

Опис

Кондиционер за потхранување на сува коса.
Semi Di Lino е лесен кондиционер кој ја храни сувата коса и ја надополнува со витални
хранливи материи. Без сулфати и парабени.
Ги измазнува влакната на косата со здрави омега и масни киселини, добиени од екстрактот од ленено семе. Резултатот е здрав изглед, сјајна и еластична коса.
Се нанесува мала количина од кондиционерот на влажна коса. Не се плакне.

REGISTER

Your personal data will be used to support your experience throughout this website, to manage access to your account, and for other purposes described in our Политика за заштита на приватност.