HairShop.mk

SEMI DI LINO NUTRITIVE LOW SHAMPOO 250ml

520.00 ден

Шампон за потхранување и хидратација на сува коса.

Категорија: , таг

Опис

Шампон за потхранување на сува коса.
Нежно го чисти и потхранува влакното и и дава мекост и сјај на косата.
Semi Di Lino потхранувачката линија на Алфапарф е создадена специјално за нега на сува и неухранета коса, обезбедувајќи и на косата мекост и хидратација.
Комбинацијата со комплексот Блесок фикс, целосно ги пополнува кутикулите, оставајќи ја косата во совршена состојба.

REGISTER

Your personal data will be used to support your experience throughout this website, to manage access to your account, and for other purposes described in our Политика за заштита на приватност.