HairShop.mk

SEMI DI LINO NUTRITIVE MASK 200 ml

530.00 ден

Интензивна, хидратантна маска, која ја храни сувата коса и ја надополнува со витални хранливи материи.

Категорија: , таг

Опис

Маска за потхранување на сува коса.
Semi Di Lino маската е интензивна, хидратантна маска, која ја храни сувата коса и ја надополнува со витални хранливи материи. Без сулфати и парабени.
Ги измазнува влакната на косата со здрави омега и масни киселини, добиени од екстрактот од ленено семе.
Се нанесува на измиена и просушена коса со пешкир, се остава 3-5 минути да делува и потоа се плакне.

REGISTER

Your personal data will be used to support your experience throughout this website, to manage access to your account, and for other purposes described in our Политика за заштита на приватност.