HairShop.mk

SEMI DI LINO NUTRITUVE ESSENTIAL OIL 6x13ml

970.00 ден

Интензивен третман за оптимално ниво на хидратација на сува коса.

Категорија: , таг

Опис

Мега нутриционистички третман кој ја искоренува деџидраијата на косата при што е луксузно мека и сензуална со извонредна виталност.
Есенцијални масла за сува коса. Ја хидрира косата и ја штити од понатамошно загадување.
Содржи УВ филтер и антиоксиданс за продолжување на убавината на бојата.
На измиена коса се нанесува една ампула и се остава да делува 3-5 минути, потоа се плакне.

 

REGISTER

Your personal data will be used to support your experience throughout this website, to manage access to your account, and for other purposes described in our Политика за заштита на приватност.