HairShop.mk

SEMI DI LINO REPARATIVE LOTION 6x13ml

840.00 ден

Интензивен третман за реконструкција што ја поправа кршливоста на косата, оставајќи ја мазна и без оштетување.

Категорија: , таг

Опис

Интензивен третман за реконструкција што ја поправа кршливоста на косата, оставајќи ја мазна и без оштетување.  Комплекс за фиксирање на сјај со екстракт од ленено семе, богат со масни киселини, омега 3 и омега 6, што ја измазнува површината на влакното за подобрување на сјајот и истовремено зачувува до 91% од интензитетот на бојата.
Без сулфати, парабени и парафини.
Се нанесува една ампула на влажна коса и се продолжува со стилизирање. Не се плакне

 

REGISTER

Your personal data will be used to support your experience throughout this website, to manage access to your account, and for other purposes described in our Политика за заштита на приватност.