HairShop.mk

SEMI DI LINO REPARATIVE LOW SHAMPOO 250ml

520.00 ден

Шампон за ослабена и оштетена коса со бамбусово масло и екстракт од ленено семе.

Категорија: , таг

Опис

Шампон за ослабена и оштетена коса.
Овој шампон е специјално развиен за да и помогне на оштетената коса. Нежно чисти додека го промовира процесот на реконструкција на влакното, ја потхранува косата и истовремено зачувува до 91% од интензитетот на бојата по 9 миења. Со редовна употреба, резултира со значително посилна, помека и еластична коса. Збогатен со бамбусово масло за јачина и еластичност на косата.
Екстрактот од ленено семе е моќен извор на масни киселини, го измазнува влакното за дополнителен сјај на косата.

 

REGISTER

Your personal data will be used to support your experience throughout this website, to manage access to your account, and for other purposes described in our Политика за заштита на приватност.