HairShop.mk

SEMI DI LINO SHINE LOTION 12x13ml

1,200.00 ден

Третман за сјај на сите типови коса.

Категорија: , таг

Опис

Лосион  кој ја прави косата сјајна и мека.
Лосионот ја затвора кутикулата на влакното, и го остава помазно, свилено и посјајно. Ексклузивна комбинација на уникатен сјај на екстракт од ленено семе и витамин F, овој ревитализирачки третман обезбедува подршка, волумен, еластичност, екстремен сјај и мекост на вашата коса.

 

REGISTER

Your personal data will be used to support your experience throughout this website, to manage access to your account, and for other purposes described in our Политика за заштита на приватност.