HairShop.mk

Semi Di Lino Volumizing Low Shampoo 250ml

590.00 ден

Шампон за волумен на тенка и слаба коса.

Категорија: , таг

Опис

Шампон за волумен.
Нежно ја чисти косата, го зголемува волуменот на влакното и и дава природен изглед на косата.
Создава заштитен слој околку влакното, со што му дава волумен, го зајакнува и го штити од влага.

REGISTER

Your personal data will be used to support your experience throughout this website, to manage access to your account, and for other purposes described in our Политика за заштита на приватност.