HairShop.mk

SENSITIVE TONIC 125ml

970.00 ден

Тоник за чувствителен и иритиран скалп.

Категорија: , таг

Опис

Чувствителен смирувачки тоник. Интензивно го смирува чувствителниот и иритиран скапл и ја олеснува иритацијата.
Тоникот ја смирува и ја подобрува текстурата на косата, исто така и ја зајакнува косата.
Се нанесува директно во скалпот на сува или влажна коса, се масира нежно се додека целосно не се апсорбира. Не се плакне.

REGISTER

Your personal data will be used to support your experience throughout this website, to manage access to your account, and for other purposes described in our Политика за заштита на приватност.