HairShop.mk

SILICONE HAIR SERUM 125ml

650.00 ден

Силиконски серум за коса кој ја враќа природната состојба на влакната.

Категорија: , таг

Опис

Користењето на серумот ја враќа природната состојба на влакната, штити од раздвојување на врвовите на влакната и несаканите ефекти од технички третмани. Уште од првата употреба вашата коса ќе биде посјајна и помека.

Употреба: Се ставаат на раце 2-3 капки, се тријат рацете и серумот се нанесува на косата. Може да се нанесе на сува или влажна коса, особено на врвовите на косата. Не се измива.

REGISTER

Your personal data will be used to support your experience throughout this website, to manage access to your account, and for other purposes described in our Политика за заштита на приватност.