HairShop.mk

SP BALANCE SCALP MASK (200ml)

1,440.00 ден

Маска која помага во борбата против опаѓање на косата или јадеж и мрсен првут.

Out stock

Нема на залиха

Категорија: , таг

Опис

BALANCE SCALP маската му дава смирувачко и луксузно чувство на скалпот, го зајакнува и обновува сопствениот заштитен слој на кожата, и помага во спречување на губење на косата.
Се нанесува на измиена и просушена коса со пешкир, се остава да делува 3-5 минути и потоа се плакне.

REGISTER

Your personal data will be used to support your experience throughout this website, to manage access to your account, and for other purposes described in our Политика за заштита на приватност.