HairShop.mk

SP BALANCE SCALP SHAMPOO (250ml)

970.00 ден

Шампон наменет за чувствителен скалп.

Категорија: , таг

Опис

BALANCE SCALP шампонот го чисти и смирува чувстителниот скалп, ја зајакнува ослабнатата коса, го намалува губењето на косата и ги намалува тензијата и јадежот на иритираните скалпови.

REGISTER

Your personal data will be used to support your experience throughout this website, to manage access to your account, and for other purposes described in our Политика за заштита на приватност.