HairShop.mk

SP HYDRATE FINISH SPRAY (125ml)

1,190.00 ден

Финиш спреј лосион кој моментално ја навлажнува косата и и обезбедува мекост и еластичност.

Out stock

Нема на залиха

Категорија: , таг

Опис

Финиш спреј лосион кој моментално ја навлажнува косата и и обезбедува мекост и еластичност.
Збогатен со:
-Глицерински навлажнувач – ја регулира хидратацијата на косата.
-D-пантенол – додава влагаи ја штити косата од сушење.
-Гликоза и фруктоза – ја мазнат и хидрираат косата.

Се нанесува на измиена и просушена коса со пешкир, се остава да делува 3-5минути и не се плакне.

REGISTER

Your personal data will be used to support your experience throughout this website, to manage access to your account, and for other purposes described in our Политика за заштита на приватност.