HairShop.mk

SP HYDRATE MASK (200ml)

1,440.00 ден

Интензивна хидратациона маска која ја прави косата мазна и еластична.

Категорија: , таг

Опис

Интензивна хидратациона маска која ја прави косата мазна и еластична.
Збогатена со:
-Глицерински навлажнувач – ја регулира хидратацијата на косата.
-D-пантенол – додава влагаи ја штити косата од сушење.
-Гликоза и фруктоза – ја мазнат и хидрираат косата.

Се нанесува на измиена и просушена коса со пешкир, се остава да делува 3-5 минути и потоа се плакне.

REGISTER

Your personal data will be used to support your experience throughout this website, to manage access to your account, and for other purposes described in our Политика за заштита на приватност.