HairShop.mk

SP HYDRATE SHAMPOO (250ml)

970.00 ден

Шампон кој благо и нежно ја чисти косата, и и овозможува долготрајна хидратација без да ја натежне.

Категорија: , таг

Опис

Шампон кој благо и нежно ја чисти косата, и и овозможува долготрајна хидратација без да ја натежне.
Збогатен со:
-Глицерински навлажнувач – ја регулира хидратацијата на косата.
-D-пантенол – додава влагаи ја штити косата од сушење.
-Гликоза и фруктоза – ја мазнат и хидрираат косата.

REGISTER

Your personal data will be used to support your experience throughout this website, to manage access to your account, and for other purposes described in our Политика за заштита на приватност.