HairShop.mk

SP SMOOTHEN INFUSION (6x6ml)

450.00 ден

Инфузија за дополнително измазнување на косата.

Out stock

Нема на залиха

Категорија: , таг

Опис

Инфузија за дополнително измазнување на косата.
Интензивен индивидуален третман за израмнување на косата и за долготрајна заштита од виткање.
Збогатен со:
-Масло од авокадо – ја прави косата мека и мазна, ја враќа влагата и го спречува сушењето на косата.
-Зеин – ги реконструира влакната правејќи ја косата отпорна на негативни влијанија.
-Екстракт од кашмир – ја измазнува површината на косата и не дозволува виткање и разлетување на косата.

Употреба:
*Додајте ја единствената доза на инфузијата во која било SP маска.
*Измешајте за да добиете хомогена смеса.
*Нанесете на влажна коса, оставете да делува 5-10 минути и исплакнете.

REGISTER

Your personal data will be used to support your experience throughout this website, to manage access to your account, and for other purposes described in our Политика за заштита на приватност.