HairShop.mk

SP SMOOTHEN SHAMPOO (250ml)

970.00 ден

Шампон кој ја чисти косата и ја прави помазна и полуксузна.

Категорија: , таг

Опис

Шампон која ја чисти косата и ја прави помазна и полуксузна.
Збогатен со:
-Масло од авокадо – ја прави косата мека и мазна, ја враќа влагата и го спречува сушењето на косата.
-Зеин – ги реконструира влакната правејќи ја косата отпорна на негативни влијанија.
-Екстракт од кашмир – ја измазнува површината на косата и не дозволува виткање и разлетување на косата.

REGISTER

Your personal data will be used to support your experience throughout this website, to manage access to your account, and for other purposes described in our Политика за заштита на приватност.