HairShop.mk

SP VOLUMIZE LEAVE-IN CONDITIONER (150ml)

1,290.00 ден

Кондиционер пена, за долготраен волумен на косата.

Out stock

Нема на залиха

Категорија: , таг

Опис

Кондиционер во пена кој ја стабилизира внатрешноста на косата создавајќи долготраен волумен.

Збогатен со:
-Креатин – ја зајакнува и стабилизира внатрешноста на влакното.
-Компоненти за волумен – се депонираат на косата и ја стабилизираат надворешната структура на косата, давајќи и долготраен волумен.
-Еластични полимери – создаваат заштитен слој околу влакното.

Се нанесува на измиена и просушена коса со пешкир, се остава да делува 3-5 минути и не се плакне.

REGISTER

Your personal data will be used to support your experience throughout this website, to manage access to your account, and for other purposes described in our Политика за заштита на приватност.