HairShop.mk

SP VOLUMIZE MASK (200ml)

1,440.00 ден

Луксузна хранлива маска која ја зајакнува и храни косата однатре.

Категорија: , таг

Опис

Луксузна хранлива маска која ја зајакнува и храни косата однатре, без да ја направи косата тешка.
Збогатен со:
-Креатин – ја зајакнува и стабилизира внатрешноста на влакното.
-Компоненти за волумен – се депонираат на косата и ја стабилизираат надворешната структура на косата, давајќи и долготраен волумен.
-Еластични полимери – создаваат заштитен слој околу влакното.

Се нанесува на измиена и просушена коса со пешкир, се остава да делува 3-5 минути и потоа се плакне.

REGISTER

Your personal data will be used to support your experience throughout this website, to manage access to your account, and for other purposes described in our Политика за заштита на приватност.