HairShop.mk

SP VOLUMIZE SHAMPOO (250ml)

970.00 ден

Шампон кој ја зајакнува косата, но не ја прави тешка.

Категорија: , таг

Опис

Шампон кој ја зајакнува косата, но не ја прави тешка.
Идеален шампон за тенка и ретка коса.
Збогатен со:
-Креатин – ја зајакнува и стабилизира внатрешноста на влакното.
-Компоненти за волумен – се депонираат на косата и ја стабилизираат надворешната структура на косата, давајќи и долготраен волумен.
-Еластични полимери – создаваат заштитен слој околу влакното.

REGISTER

Your personal data will be used to support your experience throughout this website, to manage access to your account, and for other purposes described in our Политика за заштита на приватност.