HairShop.mk

STYLE MASTERS SHINE SPRAY GLAMOURAMA (300ml)

1,100.00 ден

Сјај во спреј за завршен гламурозен ефект.

Категорија: , таг

Опис

Спреј кој на косата и дава прекрасен сјај.
Спрејот содржи посебна формула која не ја оштетува и не ја лепи косата, а истовремено и дава волумен на косата.
Ја штити козметичката или природната боја на коса од избледување.

Како се користи:
*Протресете го шишето добро пред употреба
*Чувајте го спрејот на доволно растојание од косата
*Распрскувајте го спрејот рамномерно над косата

REGISTER

Your personal data will be used to support your experience throughout this website, to manage access to your account, and for other purposes described in our Политика за заштита на приватност.