HairShop.mk

STYLE MASTERS_FIBER WAX (85ml)

1,100.00 ден 990.00 ден
-10%

STYLE MASTERS_FIBER WAX (85ml) – влакнест восок со висок степен на зацврстување

Категорија: , таг

Опис

Активирајте ги влакната помеѓу дланките за максимална контрола и долготраен ефект.
На сувата косата и дава дефинирана текстура, без да ја натежне косата, и без да остави траги.

REGISTER

Your personal data will be used to support your experience throughout this website, to manage access to your account, and for other purposes described in our Политика за заштита на приватност.