HairShop.mk

STYLE MASTERS_MEMORY SPRAY (150ml)

1,100.00 ден

STYLE MASTERS_MEMORY SPRAY (150ml) – спреј за стилизирање на коса со мемориски ефект

Категорија: , таг

Опис

Спреј за стилизирање со мемориски ефект.
И дава на косата волумен, изводредна текстура, мемориски ефект кој овозможува флексибилност и виталност на косата.
Природен финиш, лесна текстура без остатоци.
Се нанесува на сува коса, од растојание на 20цм. Косата ја обликуваме со раце.

REGISTER

Your personal data will be used to support your experience throughout this website, to manage access to your account, and for other purposes described in our Политика за заштита на приватност.