HairShop.mk

STYLE STORIES BLOW-DRY CREAM 150ml

700.00 ден

Крема пред фенирање за волумен на косата.

Категорија: , таг

Опис

Крема за пред фенирање. Го штити влакното од топлина и го прави фенирањето побрзо и полесно, не ја отежнува косата и ја прави помека и полесна. Исто така е идеален за припрема пред шишање. Благодарение на Moringa маслото ја штити косата од надворешни штетни влијанија и ја држи подолго време свежа и чиста.
Се нанесува на влажна коса пред фенирање.

REGISTER

Your personal data will be used to support your experience throughout this website, to manage access to your account, and for other purposes described in our Политика за заштита на приватност.