HairShop.mk

STYLE STORIES DEFINING WAX 75ml

670.00 ден

Долготраен восок за средно држење и сјаен финиш на косата.

Категорија: , таг

Опис

Нежен восок со средна цврстина за дефинирање, идеален за детали на секој изглед.
Сјаен финиш. Благодарение на Moringa маслото ја штити косата од надворешни штетни влијанија и ја држи подолго време свежа и чиста.
Овозможува трајност и после 8 чата од почетниот стајлинг.

REGISTER

Your personal data will be used to support your experience throughout this website, to manage access to your account, and for other purposes described in our Политика за заштита на приватност.