HairShop.mk

STYLE STORIES FLEXIBLE MOUSSE 250ml

600.00 ден

Пена за долготрајни резултати и флексибилно држење на косата.

Категорија: , таг

Опис

Пена за коса со средна цврстина, која на косата и дава еластичност и флексибилност. Идеална за дефинирање, измазнување и сјај на влакното.
Благодарение на Moringa маслото ја штити косата од надворешни штетни влијанија и ја држи подолго време свежа и чиста.
Се протресува и се нанесува на сува или влажна коса.

REGISTER

Your personal data will be used to support your experience throughout this website, to manage access to your account, and for other purposes described in our Политика за заштита на приватност.