HairShop.mk

STYLE STORIES ORIGINAL HAIRSPRAY 300ml

650.00 ден

Лак за коса со силна цврстина и долготрајни резултати.

Категорија: , таг

Опис

Лак за коса со силна цврстина, кој на косата и дава сјајност и овозможува слободно движење без да ја натежне. Благодарение на Moringa маслото ја штити косата од надворешни штетни влијанија и ја држи подолго време свежа и чиста.
На влакното му дава поголема сјајност за 35%.

REGISTER

Your personal data will be used to support your experience throughout this website, to manage access to your account, and for other purposes described in our Политика за заштита на приватност.