HairShop.mk

STYLE STORIES TWISTED CURLS 100ml

690.00 ден

Крема за локни со средно држење за максимално дефинирање на локните.

Категорија: , таг

Опис

Крема за локни со средна цврстина која ги дефинира, контролира и раздвојува локните.
Благодарение на Moringa маслото ја штити косата од надворешни штетни влијанија и ја држи подолго време косата свежа и чиста. Го зголемува волуменот на косата за 28%.
Се нанесува на влажна коса и се фенира со дифузер.

REGISTER

Your personal data will be used to support your experience throughout this website, to manage access to your account, and for other purposes described in our Политика за заштита на приватност.