HairShop.mk

STYLE STORIES WET GEL 150ml

600.00 ден

Гел за влажен изглед, долготраен со средно држење за резултати без остатоци.

Категорија: , таг

Опис

Гел со средна цврстина за влажен и флексибилен изглед, без остатоци.
Благодарение на Moringa маслото ја штити косата од надворешни штетни влијанија и ја држи подолго време свежа и чиста.
Овозможува тајност и после 8 часа од почетниот стајлинг.
Се нанесува на влажна коса и се стилизира по желба.

REGISTER

Your personal data will be used to support your experience throughout this website, to manage access to your account, and for other purposes described in our Политика за заштита на приватност.