HairShop.mk

Styling Pro Volume Creator Spray 250ml

790.00 ден

Volume creator Styling pro 250ml

 

Категорија: , таг

Опис

Volume creator Styling pro 250ml

Волуменизирачки спреј за корен идеален за тенка и сплосната коса, креирајќи заштитен и филм на отпорност, ја подржува косата од самиот корен и по должина. Се нанесува диретно во коренот на влажна коса која се расчешлува и стилизира.

REGISTER

Your personal data will be used to support your experience throughout this website, to manage access to your account, and for other purposes described in our Политика за заштита на приватност.