HairShop.mk

SUPERGLUE 100ml

800.00 ден

Гел за екстремно зацврстување и сјај.

Категорија: , таг

Опис

Гел за екстремно зацврстување и сјај.
За стилизирање кое никогаш порано не било можно со јак степен на зацврстување, висок сјај и дефиниција.
Се нанесува на просушена коса со пешкир, и се стилизира по желба.

REGISTER

Your personal data will be used to support your experience throughout this website, to manage access to your account, and for other purposes described in our Политика за заштита на приватност.