HairShop.mk

TECHSERIES BOOST SPRAY 200ml

1,200.00 ден

Спреј за волумен кој создава безтежински поголем волумен на влажна или сува коса.

Категорија: , таг

Опис

Спреј за волумен кој создава безтежински поголем волумен на влажна или сува коса. Бидејќи овој производ не е леплив, тој и дава на вашата фризура максимален волумен. Boost Spray е идеален производ за фина и тенка коса, и дава волумен на косата од самиот почеток без да ја натежнува.
Дава мат завршеток и е сличен на сув шампон.
Добро да се протреси пред употреба. Производот се нанесува директно на коренот на сува или мокра коса, од далечина на 20-30 цм од коренот.

 

REGISTER

Your personal data will be used to support your experience throughout this website, to manage access to your account, and for other purposes described in our Политика за заштита на приватност.