HairShop.mk

TECHSERIES TEXTURE FOAM 200ml

1,200.00 ден

Стајлинг пена која обезбедува форма и управливост со среден сјај.

Категорија: , таг

Опис

Стајлинг пена која обезбедува форма и управливост со среден сјај.
Пена која им дава на мажите и нивните стилисти едноставен, прецизен и моќен начин на манипулирање со волуменот, контролата и текстурата на косата.
Содржи:
Кератин амино киселини – Високо специјализиран протеин кој помага во зајакнување на косата.
Polyquaternium-11 и Polyaquaternium-16 – Овозможува мазност за управлив стил.
Фиксативни полимери: Додаваат волумен на косата.

REGISTER

Your personal data will be used to support your experience throughout this website, to manage access to your account, and for other purposes described in our Политика за заштита на приватност.