HairShop.mk

Therapy Star Balancing Shampoo 1000ml

850.00 ден

БАЛАНСИРАЧКИ ШАМПОН ЗА МРСНА КОСА 1000ML

Категорија: , таг

Опис

Балансирачки шампон за мрсна коса Therapy star balance 1000ml

Формулиран со деликатни површински активни агенти и пченични протеини кои се ефективни во отстранувањето на себумот. Ја прават косата полна со сјај и со живот , неговото ребалансирачко дејство помага да се прочисти скалпот. Се нанесува на влажна коса се масира и се плакне.

REGISTER

Your personal data will be used to support your experience throughout this website, to manage access to your account, and for other purposes described in our Политика за заштита на приватност.