HairShop.mk

Therapy Star Energizing Lotion 12x10ml

1,250.00 ден

ЕНЕРГИЗИРАЧКИ ЛОСИОН АМПУЛИ ЗА СЛАБА И КОСА КОЈА ОПАЃА 12X10ML

Категорија: , таг

Опис

Енергизирачки лосион ампули за слаба и коса која опаѓа 12 ампули x 10ml

Енергизирачки лосион ампули за слаба и коса која опаѓа, ја враќа енергијата и хранливите сусптанци на косата , зајакнувајќи ја од корен и правејќи ја здрава и витална. Има стимулирачко и енергизирачко дејство, благодарејќи на неговата формула збогатена со соја протеини и екстракт од рузмарин и екстракт од коприва и олигоелементи. Ја
прочистува и ревитализира кожата на главата со интензивно зајакнувачко и тонизирачко дејство, Може да предизвика црвенило и пецкање на кожата поради тоа што ја забрзува
микроциркулацијата.

По шампонирањето се нанесува на скалпот, не се плакне.

REGISTER

Your personal data will be used to support your experience throughout this website, to manage access to your account, and for other purposes described in our Политика за заштита на приватност.