HairShop.mk

ULTRA GLIDING SHAVE OIL 50ml

990.00 ден

Масло кое ја омекнува брадата и ја подготвува кожата за бричење.

Категорија: , таг

Опис

Ultra Gliding Shave Oil е првиот чекор кон совршено бричење. Ја омекнува брадата и ја подготвува кожата за пријатно бричење, не иставајќи мрсна трага. Погоден е за сите типови на брада,
Се навлажнува лицето со топла вода, се нанесува од маслото во пределот на брадата и се бричи како и обично.

REGISTER

Your personal data will be used to support your experience throughout this website, to manage access to your account, and for other purposes described in our Политика за заштита на приватност.