HairShop.mk

ULTRAMATTE 100ml

800.00 ден

Производ за зацврстување со средна јачина без сјај.

Категорија: , таг

Опис

Производ за зацврстување со средна јачина без сјај.
Стилизирање и контрола на фризурата за да се добие изглед со мат завршеток.
Специјално формулиран со пантенол кој ја прави косата поздрава и побујна. Бензофеноните дополнително ги унапредуваат особините на производот штитејќи ја косата од надворешни загадувања и на тој начин прижа долготрајна фризура.
Се нанесува на влажна коса и се стилизира се додека не се добие саканата фризура.
Се расчешлува низ сува коса за да се добие мат завршеток.

REGISTER

Your personal data will be used to support your experience throughout this website, to manage access to your account, and for other purposes described in our Политика за заштита на приватност.