HairShop.mk

UNIQ ONE СЕТ- ЗА КОМПЛЕТЕН ТРЕТМАН НА ВАШАТА КОСА

2,040.00 ден 1,640.00 ден
-20%

Uniq One сет- за комплетен третман на вашата коса.

Out stock

Нема на залиха

Категорија: ,

Опис

Пакетот ги содржи:
– Маската од 300ml
– Спрејот од 150ml за комплетен третман
Со 10те 100% ДОКАЖАНИ ЕФЕКТИ
01. Обновува сува и оштетена коса
02. Засилува сјај на коса и има anti-frizz дејство
03. Дава термална заштита
04. Ја прави косата свилена и мека
05. Ја штити бојата со помош на UVA & UVB филтри
06. Олеснува исправање на косата
07. Овозможува полесно расчешлување на косата
08. Ја прави фризурата подолготрајна
09. Спречува пукање на краевите
10. Дава поголем волумен на косата

REGISTER

Your personal data will be used to support your experience throughout this website, to manage access to your account, and for other purposes described in our Политика за заштита на приватност.