HairShop.mk

UNIQ ONE CLASIC SHAMPOO (1000ml)

2,400.00 ден

UNIQ ONE CLASIC шампон за коса со 10 придобивки

Out stock

Нема на залиха

Категорија: ,

Опис

Супериорен шампон за коса со 10 докажани ефекти
1. обновува сува и оштетена коса,
2. Засилува сјај на коса и има anti-frizz дејство,
3. Дава термална заштита,
4. Ја прави косата свилена и мека,
5. Ја штити бојата со помош на UVA & UVB филтри,
6. Олеснува исправање на косата,
7. Овозмжува полесно расчешлување на косата,
8. Ја прави фризурата подолготрајна,
9. Спречува пукање на краевите и цветање и
10. Дава поголем волумен на косата.

Ексклузивна формула за длабински интензивен третман кој ја хидрира, храни и обновува косата одвнатре.

REGISTER

Your personal data will be used to support your experience throughout this website, to manage access to your account, and for other purposes described in our Политика за заштита на приватност.