HairShop.mk

UNIQ ONE VOLUME MOUSSE 200ml

1,200.00 ден

Пена за екстра волумен на косата.

Категорија: , таг

Опис

Пената и дава на косата волумен и ја прави убава и со природен сјај.
Ја хидрира и ја полни со сјај без да ја натежне, ја дисциплинира косата, го олеснува фенирањето и ја остава косата мека и свиленкаста.
Збогатена со лесна, воздушеста и уникатна формула за екстра волумен и текстура.
Специјално дизајнирана за тенка и слаба коса.

 

 

REGISTER

Your personal data will be used to support your experience throughout this website, to manage access to your account, and for other purposes described in our Политика за заштита на приватност.