HairShop.mk

URBAN PROOF CREAM 1000ml

1,220.00 ден

Крема за коса и тело збогатена со прецизен микс од негувачки масла, масло од сусам и масло од арган.

 

Категорија: , таг

Опис

Крема за коса и тело.
Нежна текстура збогатена со прецизен микс од негувачки масла, масло од сусам и масло од арган. Перфектен негувачки кондиционер за коса или смирувачки крем за тело. Создава заштита и ги штити косата и телото од надворешни загадувачки агенти.
Без сулфати, парабени и вештачки бои.
Се нанесува на коса и тело, нежно се масира и не се плакне.

REGISTER

Your personal data will be used to support your experience throughout this website, to manage access to your account, and for other purposes described in our Политика за заштита на приватност.