HairShop.mk

URBAN PROOF KIT

2,450.00 ден

Комплет од 3 производи, за детоксикација на Вашата коса и тело.

Категорија: , таг

Опис

Комплетот содржи:
* Детокс шампон, создаден од 100% бамбусов јаглен
*Крема за коса и тело збогатена со прецизен микс од негувачки масла
*Парфем за коса и тело со анти-загадувачки состојки.

REGISTER

Your personal data will be used to support your experience throughout this website, to manage access to your account, and for other purposes described in our Политика за заштита на приватност.